KONST / Litografier / Färglitografi 11709161
nr 1170 9161
Färglitografi
Lisa Rinnevuo (f. 1972), signerad och numrerad 43/195. 22x17
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:48:59
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
19 mar